CHRONICLES OF THE SECOND HALF OF 2019 - SMART LION 2019

  • Anna Havryluk Danylo Halytsky Lviv National Medical University, Lviv, Ukraine
  • Iryna Muzyka Danylo Halytsky Lviv National Medical University, Lviv, Ukraine

Abstract

18-20 вересня 2019 року у місті Львові відбувся 3-й міжнародний симпозіум Smart Lion 2019, присвячений новим впровадженням імунотехнологій в медицину. Співорганізаторами цього заходу стали Лікарська комісія Наукового товариства імені Шевченка (НТШ, голова – Валентина Чопяк), Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького (ЛНМУ, ректор – Борис Зіменковський), Український Католицький Університет (ректор – о. Богдан Прах) та 26 BOOK FORUM (керівник медичного кластеру – Олеся Винник). Метою даного симпозіуму було зібрати як молодих, так і досвідчених вчених і лікарів, які працюють над розробками інновативних діагностичних та лікувальних технологій у медицині. Інтеграція нових досягнень фундаментальних і клінічних наук із здобутками практичної охорони здоров›я сприятиме подальшому прогресу у медицині. Не менш важливим у цьому процесі є публікація отриманих результатів, яка дасть можливість вітчизняним вченим та лікарям стати достойними членами міжнародної наукової спільноти. Тому одним із завдань симпозіуму стало ознайомлення учасників із сучасними міжнародними засадами підготовки наукових публікацій.

Загалом симпозіум Smart Lion -2019 пройшов цікаво та пізнавально. Учасникам була надана можливість не тільки прослухати різнопланові доповіді, але і побувати у різних локаціях для проведення засідань. Саме це створило динамічну атмосферу зміни місця і часу, відчуття розширення наукового простору до безмежності для удосконалення своїх знань.

Downloads

Download data is not yet available.

Abstract views: 30
PDF Downloads: 17
Published
2019-12-24
How to Cite
1.
Havryluk A, Muzyka I. CHRONICLES OF THE SECOND HALF OF 2019 - SMART LION 2019. Proc Shevchenko Sci Soc Med Sci [Internet]. 2019Dec.24 [cited 2021Sep.18];57(2). Available from: https://mspsss.org.ua/index.php/journal/article/view/249