CERVICAL SCREENING BY ESCULAB

  • Esculab

Abstract

Сьогодні українці, усвідомлюючи цінність власного здоров’я, набагато частіше звертаються для отримання діагностичних послуг і обирають для цього приватні медичні лабораторії, бо на практиці виявляється, що саме вони мають достатні можливості для проведення комплексних, деталізованих і високоточних досліджень.

Одним із беззаперечних лідерів на цьому ринку є медична лабораторія «Ескулаб», яка була заснована у 2009 році, та налічує найбільшу мережу відділень у Західній Україні. За роки успішної діяльності лабораторія завоювала довіру клієнтів і медичних працівників, пропонуючи понад 820 видів різноманітних лабораторних досліджень, серед яких – низка унікальних для України. Якість запропонованих послуг повністю відповідає стандартам Європейського союзу, а ціни – значно нижчі, ніж у сусідніх країнах. «Ескулаб» постійно розвивається та пропонує нові послуги, спрямовані на профілактику захворювань, які є ключовими викликами для здоров’я нації.

 

Downloads

Download data is not yet available.

Abstract views: 26
PDF Downloads: 14
Published
2019-12-24
How to Cite
1.
Esculab. CERVICAL SCREENING BY ESCULAB. Proc Shevchenko Sci Soc Med Sci [Internet]. 2019Dec.24 [cited 2021Sep.18];57(2). Available from: https://mspsss.org.ua/index.php/journal/article/view/237